Srpen 2010


Nenávidím randění!

9. srpna 2010 v 11:09 | If |  Jennifer Aniston
Herečka Jennifer Aniston nemůže najít toho pravého, ale vyhlídky na změnu nemá zrovna nejlepší. Hvězda seriálu Přátelé totiž nenávidí randění, takže na ně prostě nechodí. V minulosti prý musela často vybruslit z nepovedené schůzky tak, že se vymluvila na volání přírody, ale místo na záchod šla rovnou na ulici.
"Randění mě štve. Nerozumím mu. Byla jsem na schůzkách, u kterých jsem se musela omluvit, že potřebuju na záchod, ale místo toho jsem rychle utekla z restaurace hlavním vchodem. Myslím, že při první schůzce je lepší, když se to instaluje v situaci, kdy se můžete uvolnit, být otevření, dozvědět se o dotyčném spoustu věcí a nemusíte se obávat toho, co se může a nemůže stát," přiznala Jennifer.

Jednačtyřicetiletá kráska má smůlu v lásce posledních pět let. Od rozvodu s Brad Pittem, který ji opustil kvůli Angelině, s žádným mužem dlouho nevydržela. Ovšem flintu do žita nehází. Jennifer věří, že láska si najde ji, že není třeba hledat lásku.

"Láska si vás najde, musíte být otevření a čekat na balíček, který vám bude doručen. Lidé si sní o tom, jak a kdy se to stane, ale nedá se to předpovědět," věří Aniston.

Botox nechce!

9. srpna 2010 v 11:07 | If |  Julia Roberts
Herečka Julia Roberts odmítá umrtvovat svůj obličej injekcemi botoxu a tvrdí, že látku pocházející ze smrtelného botulotoxinu si ani do vrásčitého obličeje vpichovat nenechá. Chce stárnout důstojně, aby se jí její děti nebály a nemusely se za ni stydět.
"Chci, aby mé děti z mé tváře dokázaly přečíst, kdy jsem vytočená, kdy jsem šťastná a kdy jsem zmatená. Váš obličej vypráví celý příběh a neměl by to být zrovna příběh o tom, jak pořád jezdíte k doktorovi," prohlásila dvaačtyřicetiletá Julia v rozhovoru pro magazín Elle.

Hvězda filmu Pretty woman věří jen kosmetice, její účinky v boji proti stárnutí využívá. Sama je tváří značky Lancôme.

"Je to neštěstí, že žijeme v takové společnosti, kde se všichni děsí těla a jeho dysmorfie, kde si ženy nedávají ani sebemenší šanci vidět se, jak by mohly vypadat staré," dodala Roberts.

Jíst, meditovat, milovat

9. srpna 2010 v 11:05 | If |  Julia Roberts
Herečka Julia Roberts se stala hinduistkou. K východnímu náboženství se čtyřiadvacetiletá hollywoodská hvězda dostala při natáčení nového filmu Jíst, meditovat, milovat, který bude mít v českých kinech premiéru letos v říjnu. "Ano, vážně praktikuji hinduismus," potvrdila Julia.

Matka tří dětí, které má s kameramanem Danielem Moderem, teď navštěvuje pravidelně chrámy, kde zpívá mantry, modlí se a účastní rituálů.

"Panebože, já jsem byla v tomto životě tak rozhýčkaná svou rodinou a přáteli, že v příštím životě chci být někým, kdo bude klidnější a naopak oporou druhým," vysvětlila Roberts, co ji na náboženství tak zaujalo.

Ve filmu Jíst, meditovat, milovat Julia hraje rozvedenou ženu, která cestuje po světě a najde lásku na Bali.