Co tvrdí o sobě a o skupině...

31. ledna 2009 v 20:59 | Ivee
Tak jak se vidím já sám, je přesný opak toho, jaké mě vidí lidé ... Budete jako já rozdávat autogramy a nějaké dívce budou slzy stékat po tváři. A když se podíváte do zrcadla, uvidíte, jak jste se viděli vy před čtrnácti lety, a máte pocit, že jste stejný ,divný! Tak to cítím.

Každy chce FOB škatulkovat ... Na jedné straně lidé říkají:,, Jejich koncert byl zcela vyprodán, měli dobrý obraz a kvalitní zvuk!''A o tři zprávy dále čtete:,, Viděl jsem naposledy fall out boy v televizi a zněli strašně a totálně pokazili koncert.'' Jak můžete být i tací, i takoví ...?

Sem závislosti na tom, co si o mě lidé myslí ... Když se procházím během Warped Tour, tak 90% fanoušků mi říká:,, Ach, Fall Out Boy, miluji vás kluci!''No někteří mě zastaví a řeknou, že jsme na nic a naše hudba není poslouchatelná. Přesně to si pamatuju z posledního léta. To je pravděpodobně moje neuróza! Seriózní kamarádství ...

Jsme dobří kamarádi s Panic! at the disco, Gym Class Heroes a s ostatními. Není to jen něco, co děláme pro časopisy, aby měli o čem psát, je to seriózní kamarádství. Ale momentálně nad tím vším nemám vůbec kontrolu! Stále si o všechno děláme starosti ...

Chci udržet vše pod kontrolou. Například, můžem změnit typ písma na obalu našeho CD, ale nemůžem mít pod kontrolou, zda se někdo do toho obalu zamiluje, nebo ne. Nemůžem vědět ani to, zda při tom budou usínat nudou, nebo ne. Proto člověku zbývá jen doufat!

Nejsem milionář ... Můj první vypsaný šek na honorář v životě byl na třináct dolarů. Dnes nám platí mercedes a my na to:,, hej, pošlete nám třídu S, ha ha!''Ale nejsem milionář. Mám pouze velká ústa.

Kvůli všemu, co jsem kdy udělal, mám velké dluhy, o kterých momentálně nejsem schopen mluvit. Snažím se však dobře nakládat s mými penězi! Závidím Panic, ale v dobrém ... Když jsem poprvé slyšel Panic! at the disco, hned jsem jim závidět. Vždyť tito kluci píšu písně, jaké bychom chtěli dokázat psát i my. Kytaristu z Panic Ryana považuji za svého člověka, když přijde na debatu o textech. Pár řádků jsme si již mezi sebou vyměnili, ale s jejich albumem sem jim nepomáhal!

V poslední době jsem velmi zestárnul ... Vždy když někdo z nás jde i jen do koupelny, tak se o tom píše. Cítím se z toho unavený. Jako kapela jsme toho mnoho nakecali a dost lidí má o nás obraz, jací jsme. My si však přejeme, abychom byli přesný opak!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama