30STM

31. ledna 2009 v 20:05 | Ivee |  30 Second to Mars
V roce 1998 založili kapelu Jared Leto a jeho bratr Shannon v jižní Californii.Napřed hrávali jen rodině,příbuzným a přátelům.Později se k nim připojil Matt Wachter.Pak se tam vyměnilo několik kytarystu(jako Kevin Drake nebo Sono Bixler),ale nakonec tam zůstal Tomo Milicevic.
I když je Jard Leto Hollywoodským hercem,tak to nevyužívá k prosazování kapely,a ani celá kapela to nechce zneužívat.
Jejich první album "30 seconds to mars" které bylo vydáno v roce 2002 mělo dobrou kritiku a bylo prodáno pouze kolem 100 000kusů.
"A beautifil Lie" bylo druhé album-vyšlo v roce 2005,na kterém kapela vyložila hodně úsilí.Kvůli super zvuku byli ve 4 kontinentech,zahrnujíc 5 různých zemí.,díky tomu bylo dovolovoleno Jaredovi jeho filmová kariéra.

Jared Leto

Datum narození: 26.12.1971
Místo narození: Bossier City, Louisiana, USA
Znamení: Kozoroh
Životopis: Nedokončil střední školu a pokoušel se studovat malířství na filadelfské University of Arts a film na School of Visual Arts v New Yorku. V té době režíroval krátký film Crying Joy (Radost v slzách). 1992 se přestěhoval do Los Angeles a zanedlouho se uplatnil v TV, kde hostoval v seriálech Camp Wilder (Tábor u Wilderů) a Almost Home (Skoro doma).

Prosadil se úlohou přitažlivého Jordana Catalana v dramatickém seriálu My So-Called Life (1994-95, Tak tohle je můj život - ČTV). Od pol. 90. let se objevuje na film. plátně ve vedlejších rolích, mezi nimiž vynikají podporučík Whyte ve válečném dramatu Tenká červená linie (r. T. Malick), mladík Tobias Jacobs, studentská láska zmatené introvertní hrdinky (Winona Ryderová) psychologického dramatu podle autobiografické knihy Susanny Kaysenové Narušení (r. J. Mangold) a viceprezident finančnické firmy Paul Allen, úspěšnější kolega ambiciózního psychopata (Christian Bale), v černé komedii Americké psycho (r. M. Harronová).

Zatím největší film. příležitost dostal v titulní postavě legendárního amerického vytrvalce Stephena Prefontainea, který obsadil čtvrté místo v běhu na 5000 metrů na mnichovské olympiádě 1972, v životopisném snímku Prefontaine (r. S. James). Jeho bratr Shannon Leto je také hercem.


TADY SI HO MUŽETE OBLECT :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama